Fronty akrylowe matowe na wymiar

Fronty akrylowe matowe to hit, który wciąż zyskuje na popularności zarówno w świecie designu, jak i wśród konsumenckich wyborów. Nowy wymiar elegancji, dodający charakteru szczególnie minimalistycznym wnętrzom, idzie w parze z wieloma walorami praktycznymi, w tym ceną. Fronty akrylowe matowe w ofercie FORMAT dają Ci szerokie możliwości aranżacji. Co proponujemy?

Fronty akrylowe matowe – nasza oferta

Jesteśmy bezpośrednim producentem frontów meblowych na wymiar. Odpowiadamy za gotowy element na każdym etapie prac – od cięcia płyty meblowej przez pokrywanie laminatem akrylowym aż po wykończenie i dostawę. Jak wyglądają nasze fronty z matowym wykończeniem akrylowym?

 • Fronty akrylowe matowe wykonujemy na płytach MDF.
 • Wszystkie fronty przygotowujemy na wymiar zgodnie z indywidualnym zamówieniem inwestora.
 • Zewnętrzna warstwa twardego akrylu o grubości 0,5 mm.
 • Wewnętrzna warstwa przeciwprężna HIPS biała, szara, czarna.
 • Folia ochronna na powierzchni pokrytej laminatem akrylowym.
 • Wykończenie na głęboki mat, który zapewnia gładkie powierzchnie.
 • Bogata kolorystyka.

Wykonujemy także inne rodzaje frontów meblowych na wymiar. Sprawdź nasze:

Gdzie sprawdzą się matowe fronty akrylowe?

Fronty akrylowe zdobyły pierwotnie popularność dzięki wykończeniu na głęboki połysk. Efekt ten rozświetlał pomieszczenie, dodawał szczypty luksusu oraz potęgował odczucie czystej, higienicznej i surowej wręcz przestrzeni. Akryl stał się ulubionym wyborem do aranżacji wymagających funkcjonalnie powierzchni użytkowych jak kuchnie czy łazienki. Fronty akrylowe matowe z kolei przyciągają odmiennym efektem i stały się preferowanym wyborem klientów ceniących stonowane wykończenia, przyciągających wrażeniem przytulności, świetnie komponujących się z drewnopodobnym kolorem wykończenia. To rozwiązane zarówno do kuchni, jak i salonu, całego loftu, a nawet przestrzeni biurowej.

Dodatkowe atuty matowego wykończenia?

 • Twarda warstwa akrylu matowego to odporność na zarysowania, uderzenia, osiadanie brudu, wilgoć.
 • Na powierzchni nie zostają żadne ślady, w tym tak uporczywe w kuchni odciski palców.
 • Bezwysiłkowa codzienna pielęgnacja bez mocnych detergentów.
 • Szybszy proces wykonania niż fornir czy lakier.
 • Fronty akrylowe matowe zachowują kolor na lata, nie wypłowieją pod wpływem działania słońca.

Fronty akrylowe matowe – cena i dostawy

Cena frontów akrylowych matowych zawiera wykonanie laminatu akrylowego wybranego koloru na płycie MDF o wymiarach zgodnych z wytycznymi klienta. Szczegółowe ceny podajemy na podstawie ustaleń z klientem, aby zapewnić najkorzystniejsze warunki realizacji usługi.

Oferujemy stały transport elementów na terenie województwa pomorskiego (2 x w tygodniu), województwa kujawsko-pomorskiego (1 x w tygodniu). Dowozimy także fronty akrylowe matowe do pozostałych regionów kraju, po indywidualnych ustaleniach i wycenie.

Postaw na wyjątkową aranżację kuchni z frontami akrylowymi

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji. Jeśli szukasz inspiracji, zachęcamy do skorzystania z usług naszej pracowni projektującej meble i wnętrza. Doradzimy, stworzymy aranżację, wykonamy wszystkie komponenty meblarskie we własnym parku maszynowym.

Zapraszamy do składania zamówień na fronty akrylowe matowe w atrakcyjnej cenie przez formularz, telefon lub mailowo.

  Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.