Lakierowanie drewna na wysoki połysk

Dekoracja, bezpieczeństwo, trwałość – to w skrócie korzyści, które daje Ci lakierowanie drewna na wysoki połysk. Uzyskujesz efektowną stylizację, eksponujesz unikatowe usłojenie i zapewniasz odpowiednią ochronę drewna przed uszkodzeniami. Drewno wymaga indywidualnego podejścia, dlatego w FORMAT zapewniamy Ci profesjonalną lakiernię i stolarzy, którzy cenią tradycję precyzyjnego rzemiosła. Skorzystaj.

Lakierowanie drewna na wysoki połysk – co możesz nam zlecić?

Oferujemy szeroki zakres usług lakierniczych, a gwarancję efektu, na jaki zasługują drewniane komponenty w Twoim domu, zapewnia nasze 20-letnie doświadczenie. Specjalizujemy się w: lakierowaniu mebli, lakierowaniu frontów meblowych z płyt drewnopochodnych, czy właśnie w lakierowaniu drewna na wysoki połysk. Co lakierujemy?

 • Fronty, które stanowią wykończenie mebli domowych oraz obiektów użytkowych.
 • Blaty i inne drewniane elementy wyposażenia.
 • Meble we wnętrzach (stoły, krzesła, szafy, komody i inne).
 • Meble tarasowe, balkonowe, na patio.
 • Fronty, meble, blaty pokryte fornirem.

Jak działamy?

Do lakierowania drewna na wysoki połysk używamy ekologicznych lakierów poliuretanowych wyłącznie od renomowanych producentów. Dla bezpieczeństwa użytkowników stosujemy preparaty wydajne, szybkoschnące i bezzapachowe. To środki odporne na silną eksploatację, które jednocześnie zachowują naturalny wygląd drewna. Jak wygląda cały proces lakierowania?

 • Dostarczone elementy drewniane najpierw dokładnie i wielokrotnie szlifujemy, by usunąć stare warstwy powłok i wyrównać powierzchnię.
 • Delikatnie przemywamy i oczyszczamy drewno z resztek pyłu i kurzu po szlifierce.
 • Nanosimy 3 warstwy lakieru izolującego, dobranego do danego mebla lub elementu pod względem rodzaju drewna i miejsca jego wykorzystania.
 • Ponownie szlifujemy, by wygładzić warstwy lakieru.
 • Aplikujemy lakiery nadające wysoki połysk, polerujemy, wykańczamy.

Co zyskujesz z doświadczoną ekipą od lakierowania drewna na wysoki połysk?

 • Kompleksowe odświeżenie aranżacji.
 • Oszczędność czasu i wysiłku.
 • Właściwie dobrane materiały do renowacji, które odpowiednio zabezpieczą i upiększą meble.
 • Wysoki połysk bez zacieków, odprysków, rys.

Błysk i gładkość drewna robi wrażenie w każdej przestrzeni

Lakierowanie drewna na wysoki połysk rozświetla przestrzeń, dodaje aury luksusu czy splendoru. Uwydatnia przestronność dużych pomieszczań, ale sprawdzi się także na mniejszym metrażu, jako detal przykuwający uwagę. Wiemy, że szczegóły decydują o jakości efektu wizualnego całości wnętrza. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by w pełni oddać zamierzenia inwestora i wydobyć z drewnianych elementów aranżacji ich naturalne piękno.

Zamów już dziś i ciesz się ponadczasową elegancją drewna na lata

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i inwestorów komercyjnych. Jesteśmy do dyspozycji w salonie w Sztumie. Chętnie doradzimy, odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości, czy warto postawić na lakierowanie drewna na wysoki połysk. Napisz, zadzwoń, przyjedź.

  Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.