Fronty meblowe na wymiar – FORMAT

Produkujemy fronty meblowe na wymiar do kuchni, łazienek, a także wszystkich innych pomieszczeń bytowych w domach, mieszkaniach czy obiektach użytkowych. Materiał wykonania i sposób wykończenie dobieramy do wymogów i specyfiki danego pomieszczenia oraz koncepcji projektowej dla aranżacji wnętrza, mebli i frontów meblowych na wymiar. Cena, terminowość i technologia to nasze atuty. Wybierz kategorię frontów, która Cię interesuje i sprawdź nasze rozwiązania.

Fronty meblowe na wymiar – rodzaje i zastosowania

Fronty to wizytówki mebli zarówno w aspekcie wizualnym, jak i funkcjonalnym. Przyciągają uwagę, oddają styl danego pomieszczenia i zabezpieczają przed uszkodzeniami mebli czy intensywnym działaniem wody, promieni słonecznych, temperatury. Oferujemy fronty meblowe na wymiar w korzystnej cenie, w palecie RAL, ICA, NCS wykonane z następujących materiałów:

Fronty lakierowane na wymiar

Ten rodzaj frontów wykonujemy poprzez pokrycie gęstej i wytrzymałej płyty meblowej MDF kilkoma warstwami lakieru poliuretanowego, który zapewnia odporność na wilgoć i wzmacnia trwałość elementu. Dostępne w opcji połysk, półpołysk, mat, półmat, w pokryciu jednostronnym lub dwustronnym, w dowolnej kolorystyce. Grubość frontu 19 mm. Rekomendowany szczególnie do pomieszczeń narażonych na działanie wody i zawilgocenia.

Sprawdź fronty kuchenne lakierowane


Fronty akrylowe na wymiar

Akrylowe fronty meblowe na wymiar wyróżnia zdecydowany efekt wizualny oraz wyjątkowa gładkość, higieniczność i trwałość. To rozwiązania szczególnie efektowne w kuchni lub łazience z uwagi na spektakularny lustrzany połysk. Co więcej, akrylowy laminat oprze się negatywnemu działaniu wilgoci i zmienności temperatur. Oferujemy fronty akrylowe na płycie MDF o grubości 18 mm. Sprawdź także hit ostatnich sezonów świata designu – fronty akrylowe matowe.

Sprawdź fronty akrylowe połyskowe


Sprawdź fronty akrylowe matowe


Fronty fornirowane na wymiar

Naturalna oraz modyfikowana okleina z forniru podkreśla ponadczasową elegancję i szlachetność drewna w wykończeniu mebli. Realizujemy fornirowane fronty meblowe na wymiar na płytach wiórowych i MDF w wykończeniu na połysk lub mat w dwustronnym oklejeniu i dowolnym ułożeniu słojów. Grubość frontu 19 mm. Wśród kilkudziesięciu opcji cen i modeli polecamy zarówno tradycyjne, lokalne odmiany jak czereśnia, dąb, klon, orzech, wiąz, jak i egzotyczne kompozycje z bambusa, hebanu, palisandra, wenge. Zobacz pełen przegląd materiałów, z których wykonujemy fronty kuchenne fornirowane.

Sprawdź fronty kuchenne fornirowane


Panele 3D

Produkujemy także fronty meblowe na wymiar w nietypowych kształtach, które dynamizują aranżację wnętrza lub dopasowują się do ograniczeń przestrzennych.

Sprawdź propozycje frontów 3D raz giętych


Fronty meblowe na wymiar cena i zamówienia z transportem

Ceny frontów meblowych na wymiar zaczynają się już od kwoty 230 zł/m2.
Gotowe komponenty dowozimy w ramach usługi transportowej realizowanej przez naszą flotę aut dostawczych. Łączna cena zamówienia zależna jest m.in. od rodzaju materiału, powierzchni całkowitej zabudowy oraz usług dodatkowych. Zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia, dzięki któremu opracujemy szczegółową wycenę frontów meblowych na wymiar do danej inwestycji.

    Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.