Lakierowanie frontów kuchennych z transportem

Specjalizujemy się w produkcji frontów meblowych na wymiar. Posiadamy też własną lakiernię natryskową, w której wykonujemy profesjonalne i precyzyjne lakierowanie frontów kuchennych. Możesz zamówić u nas kompleksową usługę od cięcia płyt na fronty po polerowanie na wysoki połysk, półmat lub mat. Dlaczego warto zadbać o kuchenne fronty?

Lakierowanie frontów kuchennych – korzyści

Kuchnia to bardzo specyficzna aranżacyjnie przestrzeń. Spędzamy w niej dużo czasu na przyrządzaniu posiłków, ale równie często korzystamy z niej jako ulubionej przestrzeni relaksu. Myśląc o kompozycji wystroju, bierzemy więc zawsze pod uwagę i funkcjonalność, i estetykę – także w umeblowaniu. Lakierowanie frontów kuchennych zapewnia:

 • Ochronę przed wilgocią, temperaturą, płowieniem, ubytkami.
 • Łatwą pielęgnację i wysoką higieniczność powierzchni wrażliwych na zabrudzenia.
 • Nieograniczone opcje doboru lub łączenia kolorystyki.
 • Elastyczność zmian w przypadku renowacji mebli kuchennych, remontu kuchni.
 • Prostą naprawę komponentów i ponowne uzyskanie spójnego z resztą umeblowania koloru.

Lakierowanie frontów kuchennych w FORMAT

Ponad 20 lat doświadczenia w branży meblarskiej przekładamy się na wysoką specjalizację i profesjonalizację naszych usług. Oferujemy nowoczesny sprzęt, jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi, rozwijamy portfolio usług. Dzięki temu lakierowanie frontów kuchennych realizujemy szybko, z dokładnością co do milimetra, a Ty dostajesz gotowe komponenty, które będą zdobić kuchnię na lata. Jak działamy?

 • Dostarczamy fronty o grubości 19 mm.
 • Podstawą frontów do późniejszego lakierowania jest płyta MDF.
 • Powłoki lakiernicze do wyboru z wzorników RAL, NCS, ICA.
 • Wykonujemy powłoki jednostronne lub dwustronne.
 • Powierzchnia frontu lakierowanego może być gładka lub frezowana.
 • Aplikujemy 3 warstwy izolacyjnego lakieru poliuretanowego, który zabezpiecza przed wilgocią i uszkodzeniami.
 • Lakierujemy fronty kuchenne w wybranych kolorze.
 • Polerujemy i wykańczamy do preferowanego efektu – wysoki połysk, półpołysk, półmat, mat.
Zobacz wzory


Lakier, akryl, a może fornir – co najlepsze?

Każdy sposób ochrony frontów kuchennych ma swoje zalety i wady. Wybór preferowanej powłoki zależy od intensywności użytkowania pomieszczenia, zakładanej stylistyki architektonicznej wnętrza, budżetu inwestora oraz indywidualnego gustu. Lakierowanie frontów kuchennych daje największą wolność w doborze kolorystyki oraz spektrum połysku przy utrzymaniu wysokich parametrów odporności na czynniki zewnętrzne. Akryl zachwyca lustrzanym blaskiem, pancerną trwałością i gładkością, ale w węższej palecie barw i bez frezowania. Fornir to gratka dla entuzjastów naturalnego drewna. Okleina fornirowana naturalna lub modyfikowana doda kuchni elegancji i niepowtarzalnej atmosfery, ale jest również droższa niż pozostałe opcje.

W FORMAT wykonujemy wszystkie powyższe typy powlekania Sprawdź:

Zamów z dostawą

Złóż zamówienie na lakierowanie frontów kuchennych. Daj nam znać, na czym Ci zależy. Przygotujemy kalkulację i określimy termin realizacji. Jeśli potrzebujesz, dowieziemy także zamówione fronty wprost pod drzwi Twojej kuchni. Regularne dostawy prowadzimy na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Dostawy w pozostałe rejony realizujemy po indywidualnych ustaleniach. Napisz, zadzwoń, wypełnij formularz. Jesteśmy do dyspozycji.

  Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.