Lamele ścienne z płyty laminowanej

Oferujemy lamele ścienne wewnętrzne z laminowanej płyty wiórowej z kolekcji firmy Kronospan. To wytrzymałe, eleganckie i modne komponenty do ozdobnej aranżacji wnętrz. Zamontujesz je samodzielnie w pionie lub poziomie. Dzięki nim nadasz wyrazistości nowoczesnym wnętrzom lub w prosty sposób odmienisz styl podczas remontu. Ożywią i ocieplą przestrzeń biurową, gastronomiczną, handlową. To doskonała imitacja drewna, która zachowuje jego unikalne walory wizualne, a przy tym jest lżejsza i prostsza w pielęgnacji.

Lamele FORMAT – co robimy?

Lamele z płyty wiórowej

Podstawą do wykonania lameli ściennych jest płyta wiórowa z kolekcji firmy Kronospan. To materiał odporny na zabrudzenia, wytrzymały, stabilny i estetyczny.

Pojedyncze lamele w dowolnej kolorystyce

Realizujemy zlecenia na pojedyncze pakiety listewek, dostarczane w dowolnej ilości i rozmiarach określonych przez klienta. Atutem tej wersji lameli jest możliwość samodzielnego ustawienia preferowanego rozstawu elementów pod potrzeby danej aranżacji. Z naszymi lamelami ściennymi stworzysz i gęstą zabudowę, która zapewni intymność przestrzeni, i ażurową ściankę z dużymi prześwitami dla efektowniejszej gry światłem.

Sekwencje lameli na płycie MDF

Inny rodzaj konstrukcji, który wykonujemy, to kompozycje lameli zamontowane bezpośrednio na płycie drewnopochodnej w rozstawie zgodnym z założeniami projektu. Otrzymujesz stabilną i elegancką formę zabudowy ściany bez prześwitów. Kolorystyka płyty i lameli może być skomponowana na dużym kontraście lub łączyć się harmonijnie w podobnych odcieniach. Ty decydujesz, my realizujemy. Lamele ścienne w opcji montowanej na płycie świetnie sprawdzają się w roli naturalnego elementu wygłuszenia pomieszczenia.

Producent lameli ściennych FORMAT – jak działamy?

 • Wykonujemy lamele ścienne na wymiar pod indywidualne zlecenie klienta.
 • Do wyboru masz zarówno zestawy pojedynczych lameli do montażu na ścianie lub płycie MDF lakierowanej na dowolny kolor.
 • Gwarantujemy pełną precyzję cięcia i gładkiego wykończenia lameli, dzięki realizacji prac w nowoczesnym parku maszynowym.
 • Na sukces Twojej aranżacji pracuje ekipa stolarska z ponad 20-letnim stażem.
 • Gotowe komponenty dostarczymy pod drzwi. Oferujemy stałą usługę transportową na terenie województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego. Dostawy do pozostałych regionów ustalamy indywidualnie.

Lamele ścienne – możliwości aranżacji

Z lamelami stworzysz nieszablonowe układy wnętrz. Odpowiednio skomponowane mogą podkreślić minimalizm stylu lub wprowadzić element ciepła i lekkości do aranżacji. Jakie możliwości wybierają najczęściej nasi klienci? Co może zainspirować Ciebie?

 • Wydzielenie stref w pomieszczeniu.
 • Ażurowe ścianki dekoracyjne.
 • Ozdobne panele akcentujące pojedynczą ścianę.
 • Zabudowa kącika TV, sali konferencyjnej w biurze.
 • Atrakcyjna zabudowa sufitu.
 • Kompozycje wspierające regulację poziomu hałasu.

Stwórz lamelowe aranżacje już dziś!

Zamów lamele ścienne bezpośrednio poprzez nasz formularz zamówień. Jeśli masz pytania, chętnie doradzimy. Napisz, zadzwoń, daj nam znać, czego szukasz. Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

  Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.