Oklejanie płyt meblowych, blatów, formatek

W branży budowlanej skupienie na detalach to gwarancja uzyskania najlepszego efektu dla klienta. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy oklejanie płyt meblowych, blatów, formatek, które zmienią oblicze Twojego salonu, kuchni, sypialni, biura, czy obiektu użytkowego. Usługę wykonujemy dla projektantów, stolarzy, deweloperów i inwestorów indywidualnych, zapewniając nowoczesne technologie okleinowania, szybką realizację zamówień i wiele wariantów wykończenia elementów.

Okleinowanie krawędzi – zakres usługi

Precyzyjnie wykonane obrzeża na surowych krawędziach płyt, to estetyczna wizytówka mebli każdego typu. Wykonamy na potrzeby Twojej inwestycji:

 • Oklejanie płyt meblowych drewnopochodnych.
 • Wykonanie obrzeży blatów.
 • Okleiny do elementów dekoracyjnych aranżacji wnętrz tworzonych na bazie płyt.

Jakie obrzeża posiadamy w ofercie?

Do oklejania płyt meblowych wykorzystujemy wszystkie materiały stosowane powszechnie w sztuce stolarskiej. W zależności od projektu i wytycznych możesz u nas liczyć na:

 • Naturalny fornir ze skrawania drzew tradycyjnych i egzotycznych.
 • Klasyczne tworzywo PCV.
 • Termoplastyczne tworzywo ABS.

Dostępne szerokości obrzeży od 0,8 mm do 2 mm. Realizujemy także zamówienia na nietypowe wielkości. Stosujemy materiały ekologiczne, pozbawione szkodliwych dla zdrowia substancji. Dostarczamy obrzeża najwyższej jakości, w szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej, aby zapewnić oklejanym płytom meblowym estetyczną nieszablonowość i długoletnią trwałość wykończenia.

Oklejanie płyt meblowych – etapy pracy

Cięcie płyt – oklejanie wykonujemy najczęściej wraz z usługą cięcia płyt meblowych. Sprawdź szczegóły i skorzystaj z pakietu usług.

Frezowanie krawędzi – wstępny etap prac, który zapewnia równomierne i dokładne klejenie na całej krawędzi płyty.

Oklejanie maszynowe – za bezspoinowe i wydajne oklejanie płyt meblowych odpowiada prostoliniowa okleiniarka. To profesjonalny sprzęt, gwarantujący czystą pracę bez odprysków i uszczerbków na stykach oraz gładkie powierzchnie krawędzi.

Oklejanie PUR – stosujemy też metodę oklejania klejami poliuretanowymi, które wzmacniają wytrzymałość obrzeży na wilgoć i temperaturę.

Co daje proces okleinowania?

Oklejanie płyt meblowych to funkcjonalność 2w1 – podnosi estetykę konstruowanych elementów stolarskich oraz wzmacnia ich trwałość. A to oznacza:

 • Spójną kolorystykę krawędzi i płyt do konstrukcji mebli.
 • Odporność na zarysowania, wilgoć, co szczególnie ważne przy blatach, szafkach kuchennych czy łazienkowych.
 • Zabezpieczenie surowej krawędzi przed zabrudzeniami, zarysowaniami, uszkodzeniami.

Zamów wycenę oklejania płyt meblowych

Jeśli liczysz na szybką realizację zamówienia i elastyczność w podejściu do wykonania usługi, zgłoś się do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wykonamy kalkulację. Napisz, zadzwoń lub wypełnij formularz.

  Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.