Projektowanie wnętrz i mebli

Szukasz przemyślanych i kompletnych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrza i jego wykończenia? Skorzystaj z naszej pracowni projektowej. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, a to Twoja gwarancja na rzetelny projekt, nowoczesne koncepcje i elastyczne podejście do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Projektowanie wnętrz

Chcesz mieszkać pięknie i modnie, a brak czasu na przeglądanie ofert lub ilość dostępnych na rynku opcji Cię przytłacza? Od poukładania wszystkiego masz nas. Nasi projektanci mają oko do nowoczesnych trendów i doświadczenie w aranżacji domów, mieszkań, obiektów użytkowych, handlowych czy biurowych.

 • Wybieramy wspólnie styl odpowiadający Twoim preferencjom i specyfice obiektu.
 • Zbieramy pomiary i stworzymy plan aranżacji, by wszystko do siebie pasowało.
 • Dzielimy przestrzeń na funkcjonalne strefy – do pracy, odpoczynku, zabawy.
 • Ustalamy kolorystykę, oświetlenie i estetyczną dominantę, by do danej przestrzeni chciało się wracać.
 • Dbamy o detale, które budują unikatowość i komfort użytkowania danej przestrzeni.

Projektowanie mebli

Niezbędnym dla harmonii wnętrza komponentem aranżacji są także meble. Aby zapewnić sobie pewność efektu i komfort codziennego użytkowania, warto skorzystać z usługi projektowania mebli na wymiar. Dzięki temu oszczędzisz czas i unikniesz rozczarowań związanych z szukaniem gotowych zestawów, którym zawsze będzie czegoś brakować. Na co możesz u nas liczyć?

 • Projektujemy meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, biurowe, zabudowy, wnęki.
 • Konsultujemy stylistykę, wzornictwo, kolorystykę, kształt, układ i funkcjonalności.
 • Zbieramy wymiary i tworzymy plan aranżacji.
 • Doradzamy w zakresie wyboru materiałów konstrukcyjnych i detali wykończeniowych.
 • Tworzymy rozwiązania estetyczne, praktyczne, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Skompletuj pakiet usług

Dlaczego warto projektować wnętrza i meble z nami? Bo jesteśmy także doświadczonymi praktykami. Wykonujemy różnorodne elementy stolarki. Wiemy, co się sprawdzi, jakie materiały dobrać dla oczekiwanego efektu i jak skosztorysować całość prac korzystnie dla inwestora. Po etapie projektowania nadal jesteśmy z Tobą. Wykonamy dla Ciebie także:

Gdzie nas znajdziesz?

Działamy na Pomorzu. Zapraszamy na indywidualne konsultacje do naszego salonu w Sztumie. Usługi projektowania wnętrz i mebli wykonujemy także dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Mamy doświadczenie projektowania efektywnych rozwiązań zarówno dla klientów indywidualnych, jak i deweloperów oraz inwestorów sektora prywatnego i publicznego.

Zamów projekt dla siebie

Zaprojektuj z nami swoje wymarzone wnętrze wraz z kompletem mebli. Napisz, zadzwoń i przekonaj się jakie to proste.

  Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.