Wspieramy

Nasza ekipa to zgrany zespół fachowców stolarki, dlatego chętnie angażujemy się też w lokalne inicjatywy propagujące działania zespołowe, sportowego ducha zdrowej rywalizacji i dobrą zabawę. Z dumą wspieramy drużynę KF Format Sztum, która reprezentuje nasze miasto w ogólnopolskich i międzynarodowych rozgrywkach kręgli fińskich. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej nietypowej dyscyplinie? Odwiedź profil drużyny na facebooku.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wszystkie zlecenia wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki temu masz pewność pełnej dyspozycyjności ekspertów, fachowe doradztwo, precyzyjną realizację wytycznych projektowych, najkorzystniejszą cenę i elastyczność podczas współpracy. Naszymi klientami są architekci, stolarze, inwestorzy komercyjni oraz indywidualni. Wspólnie przekuwamy nawet najbardziej nietypowe wizje i koncepcje na funkcjonalne i estetyczne rozwiązania, które posłużą na lata. Podążamy za trendami nowoczesnej stolarki, a także sami tworzymy autorskie rozwiązania. Poznaj naszą ofertę.

    Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.