Nowoczesne fronty akrylowe na wymiar

Fronty akrylowe połyskowe rekomendujemy zwłaszcza do kuchni i łazienek, czyli pomieszczeń, w których lustrzany połysk, jedwabista gładkość mebli i niemal pancerna odporność na wodę lub uszkodzenia mechaniczne jest szczególnie ważna. Estetyka, jakość i cena frontów akrylowych połyskowych sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie materiałów wykończeniowych frontów meblowych. Co znajdziesz u nas?

Fronty akrylowe połyskowe – nasze rozwiązania

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w produkcji frontów meblowych na wymiar w różnorodnych opcjach wykończenia (m.in. lakierowane, akrylowe, fornirowane, frezowane, proste, panele 3D,) oraz niewygórowanych cenach. Wszystkie elementy wykonujemy na indywidualne zamówienie, zgodnie z wytycznymi projektu, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi we własnym parku maszynowym. Co charakteryzuje nasze fronty akrylowe?

 • Fronty akrylowe połyskowe wykonujemy na płytach MDF.
 • Zewnętrzna warstwa twardego akrylu o grubości 0,7 mm.
 • Wewnętrzna warstwa przeciwprężna HIPS biała, szara lub czarna.
 • Folia ochronna na powierzchni pokrytej laminatem akrylowym.
 • Wykończenie na wysoki połysk lub głęboki mat.
 • Bogata kolorystyka.

Dlaczego warto wybrać fronty akrylowe?

Wyjątkowa trwałość na lata oraz nieprzeciętna elegancja to główne atuty tej metody wykończenia frontów meblowych. Wartości użytkowe i estetyczne idealnie się w nich komponują. Na jakie inne walory warto jeszcze zwrócić uwagę?

 • Są wytrzymałe, mniej podatne na zarysowania, ścieranie, uderzenia niż inne wykończenia.
 • W wersji z wykończeniem matowym na frontach nie zostają ślady odcisków palców.
 • Są łatwe w czyszczeniu, wystarczy delikatna pielęgnacja wilgotną ścierką z mikrofibry.
 • Szybszy proces wykonania niż fornir czy lakier.
 • Fronty akrylowe połyskowe nie wyblakną w czasie i są wyjątkowo odporne na promieniowanie UV.
 • Dają możliwość dokładnego i wiernego odwzorowania koloru w przypadku rozbudowy lub modernizacji pomieszczenia.
 • Twarda powłoka akrylu zapewnia wysoką higieniczność mebli kuchennych czy łazienkowych.

Fronty akrylowe połyskowe – cena i inne usługi w pakiecie

Cena frontów akrylowych połyskowych, które wykonujemy w firmie FORMAT, zależy od wytycznych projektowych oraz ustaleń z klientem. Proponujemy rozwiązania już od 250 zł za m2.
Produkcją frontów akrylowych połyskowych zajmujemy się w całości sami. Masz gwarancję jakości, precyzji wykonania elementów na każdym etapie prac w jednym miejscu. I dzięki temu wiesz dokładnie, za co płacisz.

Usługi dodatkowe

FORMAT oferuje kompleksowe usługi stolarskie, dzięki którym zyskasz pełne wyposażenie do każdego rodzaju pomieszczeń i obiektów. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia, pełnej precyzji wykonania komponentów i korzystnych cenach, skorzystaj także z:

Zamów fronty akrylowe połyskowe z transportem

Chcesz złożyć zamówienie? Wypełnij formularz.
Jesteśmy do dyspozycji także w kwestii dostawy frontów. Ty oszczędzasz czas, a my dostarczamy gotowe komponenty naszą specjalistyczną flotą samochodową. Masz pytania? Chętnie odpowiemy. Zadzwoń lub napisz.

  Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.