Fronty kuchenne lakierowane na wymiar

Kuchnia domowa czy biurowa to pomieszczenie o specjalnych wymaganiach, dlatego często potrzebujemy mebli na wymiar z odpornym na wiele czynników wykończeniem. Fronty kuchenne lakierowane dadzą Ci to, czego oczekujesz – dowolne możliwości aranżacji i długoletnie bezpieczeństwo użytkowania. Cena frontów kuchennych lakierowanych to też atut, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze tego materiału wykończeniowego.

Fronty do kuchni – co znajdziesz w ofercie?

Poznaj rozwiązania firmy FORMAT – producenta frontów meblowych na wymiar z 20-letnim doświadczeniem.

Płyta do frontów

Fronty kuchenne na wymiar wykonujemy z płyty meblowej MDF. To wytrzymała, solidna podstawa, z dobrym bilansem jakości do ceny, rekomendowana do pomieszczeń użytkowych, takich jak kuchnie, jadalnie, łazienki, biura.

Powłoki lakiernicze

3 warstwy lakieru poliuretanowego to baza wytrzymałych frontów kuchennych lakierowanych. Oferujemy lakierowanie jedno- lub dwustronne, także od wewnątrz szafek. Wykańczamy na połysk, półpołysk, mat, półmat.

Kolor

Lakierowanie frontów kuchennych daje szerokie pole do popisu wyobraźni. Znajdziesz u nas zarówno soczyste, głębokie barwy, jak i stonowane jasne lub ciemne odcienie w paletach RAL, ICA, NCS.

Dobierz kształty i wzory

Preferujesz fronty gładkie czy frezowane? Mamy każdą opcję w atrakcyjnych cenach. Sprawdź!

A może inne wykończenie?

Jeśli rozważasz różne warianty wykończenia frontów w zależności od stylu i funkcji pomieszczenia, polecamy także:

Fronty frezowane

Podstawą frezowanych frontów meblowych na wymiar jest płyta MDF. Wybierz preferowany wzór oraz kolorystykę z poniższego wzornika, by połączyć walor estetyczny z funkcjonalnością pod wymogi danego pomieszczenia. A my zajmiemy się resztą.

Sprawdź rodzaje frezów


Fronty kuchenne lakierowane – jaką aranżację wybierasz?

Kuchnia to serce domu czy mieszkania, a jej właściwe umeblowanie zapewnia zarówno wysoką funkcjonalność przestrzeni, jak i wizualną atrakcyjność, dzięki której chętnie spędzamy tam dużo czasu. Zapoznaj się z naszymi modelami frontów kuchennych lakierowanych i skompletuj rozwiązania dla siebie.

Fronty kuchenne lakierowane – cena i dostawa

Ceny frontów kuchennych lakierowanych zaczynają się już od 230 zł/m2.
Wszystkie prace stolarskie i wykończeniowe realizujemy w naszym zakładzie w Sztumie w nowoczesnym parku maszynowym. Masz gwarancję kompleksowej obsługi i weryfikacji jakości produktów.
Naszym klientom oferujemy także transport gotowych frontów kuchennych lakierowanych, w odpowiednio przygotowanych i zapewniających bezpieczeństwo przewozu samochodach dostawczych. Zgłoś się do nas, określ parametry zamówienia, a resztą zajmiemy się sami.

Szukasz szerszej oferty lakierniczej? Wykonujemy także lakierowanie mebli.

Zamów fronty lakierowane do kuchni bezpośrednio od producenta

Zamawiaj fronty kuchenne lakierowane przez preferowaną formę kontaktu. Napisz, zadzwoń lub wypełnij formularz. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a opracujemy indywidualną ofertę i określimy najszybszy termin realizacji.

    Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.