Lakierowanie mebli, frontów, drewna

Oferujemy szeroki zakres usług lakierniczych wykonywanych na dowolnym materiale dostarczonym przez klienta. Lakierowanie mebli, frontów meblowych, blatów, elementów drewnianych czy z tworzywa wykonujemy za pomocą ekologicznych lakierów renomowanych marek, które wyróżnia jakość i cena. Lakierowanie mebli lub ich komponentów wydłuża żywotność, wyraźnie zwiększa estetykę, zabezpiecza powierzchnię przed uszkodzeniami oraz blaknięciem. To inwestycja, której efekt pozytywnie Cię zaskoczy.

Lakierowanie mebli, frontów, renowacja drewna – co wybrać?

Lustrzany połysk? A może intensywny mat? Jak zabezpieczyć meble kuchenne przed wilgocią, a jak tchnąc nowe życie w stare meble w salonie? Odpowiedź jest prosta – wybrać usługę lakierowania mebli, frontów z płyt meblowych lub drewna. Wśród naszych specjalności znajdziesz:

Lakierowanie frontów meblowych

Lakierowanie wykonujemy na wyprodukowanych w naszym zakładzie stolarskim frontach meblowych na wymiar lub pracujemy na dostarczonych płytach MDF. Proces lakierowania obejmuje natryskową aplikację 3 warstw poliuretanowego lakieru izolującego, a po oszlifowaniu powierzchni, nałożenie koloru (RAL, ICA, NCS) i odpowiedniej dla efektu, ilość warstw nadających połysk lub mat. Lakierowanie frontów, obok lakierowania mebli, to także świetny sposób na odnowienie stylistyki danego pomieszczenia w dobrej cenie bez konieczności inwestycji w nowe wyposażenie. Nie dziwi fakt, że jedną z najczęściej wybieranych opcji w ramach tej usługi jest lakierowanie frontów kuchennych. Sprawdź, dlaczego i co tutaj przygotowaliśmy dla Ciebie.

Lakierowanie drewna na wysoki połysk

Drewno w aranżacji wnętrz cenimy nie tylko ze względu na jego naturalne właściwości, jak wytrzymałość i trwałość, ale także z uwagi na wyjątkową atmosferę i elegancję, którą nadaje pomieszczeniom. Aby zachować jak najdłużej tę niemalże nieuchwytną jakość surowca, polecamy lakierowanie mebli drewnianych lub samych drewnianych elementów wyposażenia. Efekty wysokiego połysku uzyskujemy dzięki aplikacji specjalistycznych lakierów nabłyszczających i dogłębnemu polerowaniu powierzchni.

Odnawianie mebli na wysoki połysk

Szybki sposób na powiew luksusu we własnych 4 kątach za niewygórowaną cenę? Renowacja mebli przez lakierowanie. Zamiast wymieniać całą aranżację, warto postawić na gruntowną odnowę. Co zyskamy? Zachowanie kolorystyki i widocznego usłojenia lub wzoru. Odporność na płowienie, zarysowania, zawilgocenia. Ułatwienie cyklicznej pielęgnacji i co równie ważne, atrakcyjny wygląd, dający wrażenie nowości.

Lakierowanie mebli cena – zamów z transportem

W FORMAT ceny lakierowania mebli, frontów i innych elementów stolarskich zaczynają się od 180 zł/m2. Wszystkie zamówione elementy możemy dostarczyć do klienta. Transport na terenie województwa pomorskiego organizujemy 2 razy w tygodniu. Raz w tygodniu rozwozimy materiały do klientów z województwa kujawsko-pomorskiego. Ceny za usługę dowozu w pozostałe regiony ustalamy indywidualnie. Napisz, zadzwoń, wypełnij formularz zamówienia, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na wybrane usługi lakiernicze.

    Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.