Lakierowanie frontów meblowych na zamówienie

Lakierowanie frontów meblowych, a szczególnie lakierowanie frontów kuchennych to niezbędny etap prac wykończeniowych, by skutecznie zabezpieczyć i wydłużyć żywotność mebli, jednocześnie z zyskiem dla ich estetyki i całego wystroju wnętrza. Komponuj dowolnie wymiary frontów, dobieraj kolory i dekory, a my zajmiemy się resztą. Otrzymasz gotowe elementy na wymiar, dedykowane do Twoich potrzeb i wizji projektowej, z dostawą pod drzwi.

Lakierowanie frontów meblowych – krok po kroku

Jesteśmy producentem frontów meblowych na wymiar z 20-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się również w lakierowaniu mebli. Masz więc pewność, że działasz z fachowcami, którzy zapewnią Ci kompleksowe przygotowanie frontów – od precyzji cięcia po dokładne wielokrotne powlekanie. Jak działamy w praktyce?

 • Zamawiasz u nas gotowe fronty meblowe o grubości 19 mm na wymiar wykonane z płyty MDF.
 • Jeśli dysponujesz własnym materiałem – dostarczasz swoje płyty MDF.
 • W naszej lakierni aplikujemy natryskowo 3 warstwy izolacyjnego ekologicznego lakieru poliuretanowego.
 • Szlifujemy dla pełnej gładkości.
 • Nakładamy wybrane przez Ciebie warstwy koloru.
 • Lakierujemy i polerujemy na wybrany poziom intensywności połysku lub matu.
 • Oferujemy lakierowanie jednostronne lub dwustronne.

Sprawdź wzory do wyboru

Lakierowanie frontów meblowych daje niemal nieskończone możliwości aranżacji wnętrza. Masz do wyboru fronty gładkie lub frezowane, dzięki czemu wkomponujesz swoje meble zarówno w minimalistyczny styl industrialny, skandynawską prostotę, jak i rustykalną wzorzystość czy dekory vintage. Przejrzyj poniższe kompozycje i wybierz wzór dla siebie.

Sprawdź wzory


Kiedy sprawdzi się lakierowanie frontów meblowych?

Lakierowanie to od lat jedna z najpopularniejszych metod ochrony komponentów meblarskich z drewna, płyt drewnopochodnych lub tworzywa. Sukces gwarantują dwa atuty – uniwersalność zastosowań i poziom bezpieczeństwa mebli, jakie uzyskujesz. Nowoczesne ekologiczne lakiery poliuretanowe zapewniają wysoką odporność na wilgoć, parę wodną, zmiany temperatury. Chronią przed uszkodzeniami, są łatwe w codziennej pielęgnacji, dają efekt połysku, matu lub półmatu, a szeroka paleta barw każdemu pozwoli znaleźć coś dla siebie. Lakierowanie frontów meblowych rekomendujemy szczególnie do wymagających pomieszczeń domowych – kuchni, jadalni, łazienki, pokoju dziecięcego, salonu oraz biurowych części wspólnych, użytkowanych przez większość pracowników.

Poznaj inne fronty meblowe na wymiar w ofercie FORMAT

A może blask akrylu?

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym – wręcz lustrzanym połysku w kuchni lub łazience i pancernej powłoce ochronnej, skorzystaj z naszej oferty frontów akrylowych w połysku, dostępnych także w wersji frontów akrylowych matowych.

Tęsknisz za drewnem? Wybierz fornir?

Dla entuzjastów drewnianej elegancji w aranżacji mamy także ofertę frontów fornirowanych, lżejszych niż lite drewno, a równie atrakcyjnych w odbiorze i trwałych.

Jeśli szukasz inspiracji i modnych rozwiązań do swojej inwestycji, skorzystaj z pomocy naszych architektów w ramach usługi projektowania wnętrz i mebli.

Zamów lakierowane fronty z transportem pod drzwi

Lakierowanie frontów meblowych wykonujemy w stolarni i lakierni w Sztumie. Z nami masz także z głowy transport. Dostarczymy wszystkie elementy pod wskazany adres w nienaruszonym stanie, dzięki naszej specjalistycznej flocie transportowej. Regularne dowozy organizujemy w województwie pomorskim i kujawsko-pomorskim. A dostawy w pozostałe regiony ustalisz z nami indywidualnie. Skorzystaj z formularza zamówień bezpośrednio na stronie i ciesz się nowymi lub odrestaurowanymi frontami meblowymi. Lakierowanie zamówisz także telefonicznie lub mailowo.

  Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.