Odnawianie mebli na wysoki połysk z FORMAT

Upływ czasu naruszył Twoje ukochane meble? Rysy, odpryski i zdarta farba kłuje w oczy? A może chcesz podążyć za najnowszymi trendami i zmienić styl? Postaw na odnawianie mebli na wysoki połysk, a uzyskasz efekt pełnej metamorfozy niskim kosztem. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w pracach stolarskich i profesjonalną lakiernię do dyspozycji. Załatwimy wszystko za Ciebie, a jeśli chcesz część prac wykonać samodzielnie, podpowiadamy jak to zrobić.

Dlaczego warto odnawiać, zamiast wymieniać?

Niezależnie od tego, czy motywuje nas nostalgia za dawnym rzemiosłem stolarskim, czy bliskie jest nam ekologiczne działanie w stylu zero waste, warto podjąć to działanie. Przywrócimy pierwotny wygląd meblom lub nadamy im nowy styl. Dodatkowo bez nadmiernych wydatków zwiększymy ich odporność na ścieranie, blaknięcie, zabezpieczymy przed wilgocią. Odnawianie mebli na wysoki połysk lub mat poprzez lakierowanie to jedna z najkorzystniejszych form renowacji.

Metody DIY – na co zwrócić uwagę?

 • Jaki jest stan mebla i poziom uszkodzeń, aby oszacować zakres i czas pracy.
 • Jakim materiałem wykończony jest mebel, by dobrać właściwe narzędzia i rodzaje powłoki.
 • Zawsze rekomendujemy usunięcie startej warstwy powłoki malarskiej, lakierniczej.
 • Pamiętaj o oczyszczeniu mebli po szlifowaniu oraz uzupełnieniu ubytków np. z forniru.

Odnawianie mebli na wysoki połysk – profesjonalnie z FORMAT

Wszystkie prace renowacyjne wykonujemy w naszej stolarni i wydajnej lakierni natryskowej. Specjalizujemy się w produkcji frontów meblowych na wymiar różnego typu. Wiemy, jak dbać o konkretny materiał, by odnawianie mebli na wysoki połysk przyniosło efekt, któregoś oczekujesz.

Co odnawiamy?

 • Fronty meblowe z dowolnych typów pomieszczeń domowych czy obiektów użytkowych.
 • Fronty meblowe kuchenne szczególnie narażone na działanie czasu i czynników zewnętrznych.
 • Elementy wyposażenia wykonane z litego drewna, z naturalnego forniru, pokryte laminatem.
 • Krzesła, stoły, szafy, komody i inne elementy wyposażenia.
 • Oferujemy także pełne lakierowanie mebli dowolnego typu.

Etapy pracy

 • Szlifujemy dokładnie powierzchnię mebla.
 • Odtłuszczamy i myjemy.
 • Nanosimy odpowiedni do materiału ekologiczny lakier poliuretanowy (3 warstwy izolujące) oraz wybrany kolor i warstwy gwarantujące efekt wysokiego połysku.

Co jeszcze możesz nam zlecić?

Skoro decydujesz się na odnowienie mebli na wysoki połysk, masz wizję dla swojej nowej aranżacji i dobre oko do detali. Jeśli chcesz kontynuować przygodę z nowoczesną renowacją mebli i wystroju, chętnie wykonamy dla Ciebie także:

Sprawdź rozwiązania i wybierz pakiet dla siebie. Dzięki temu stworzysz nowe oblicze wnętrza z klimatem i duszą, które w pełni oddaje Ciebie.

Zamów odnawianie mebli na wysoki połysk

Działamy na terenie Pomorza. Zapraszamy do naszej siedziby w Sztumie. Tam, w zakładzie stolarskim i parku maszynowym, nasza ekipa doświadczonych ekspertów przygotowuje wszystkie zlecenia. Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz. Chętnie doradzimy, przygotujemy wycenę i ustalimy najszybszy możliwy termin wykonania usługi.

  Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U Format Jezierski, Spółka Jawna.